zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите

IMT 533-539 popravki

Go down

IMT 533-539 popravki Empty IMT 533-539 popravki

Пишување  danot on Саб Мај 28, 2011 7:55 am

Popravki na traktorite IMT 533 i 539
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

Преглед на профилот на членот http://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот