zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите

NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali

Go down

NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali Empty NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali

Пишување  Ma4ako on Пет Ное 02, 2012 5:37 pm


NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali Dscn2705h
Ma4ako
Ma4ako

Број на мислења : 9
Join date : 2012-11-02
Age : 36
Местолокација : Godivle Prilep

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali Empty Re: NEW HOLLAND prikolici za utovar na bali

Пишување  Ma4ako on Пон Ное 05, 2012 6:07 pm

дали некој работи со ваква приколица и дали некој увезува или продава ваква или слични приколици ?
Ma4ako
Ma4ako

Број на мислења : 9
Join date : 2012-11-02
Age : 36
Местолокација : Godivle Prilep

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот