zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите
zemjodelie.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прочитајте ја темава и дајте одговор

Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  bagata on Сре Ное 14, 2012 7:52 am

Вака, како што гледам форумов има 50тина члена ама е фрее и нема добар домејн, мислам да отворам форум добро среден со добра скрипта, и со платен домејн земјоделие.ком, дали би имало членови и дали вие сте заинтересирани за префрлање на тој форум. Ке се погрижам за почеток да има некои корисни информации на форумот , разни прирачници за трактори,делови,комбајни,мотоколтиватори и друга механизација. Таа идеја би се реализирала за отприлика еден месец.

Дајте го вашето мислење

bagata

Број на мислења : 3
Join date : 2012-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  danot on Сре Ное 14, 2012 5:37 pm

Само напред, доколку имаш волја еве досреди го овој форум, ја ке ти дадам пасворд
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  bagata on Сре Ное 14, 2012 7:57 pm

danot напиша:Само напред, доколку имаш волја еве досреди го овој форум, ја ке ти дадам пасворд

се е во ред тоа, овој форум како со гледам е на бесплатна скрипта и суб домејн од истата страна од каде што е праена, како што реков горе планирам домејн земјоделие.ком и некоја платена форум скирипта, вбулетин, хенфоро ....

bagata

Број на мислења : 3
Join date : 2012-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  danot on Чет Ное 15, 2012 6:48 am

Отвори, веќе 2 години е како го отворив овој форум и слаба е заинтересираноста, го отворив затоа што сакав и Македонија да има свој форум, да не се допишуваме по странските форуми, али немам доволно време да му посветам на форумов, ја би се префрлил на друг форум, ке го представиме прво овде панајвероватно би се префрлиле и други цленови.
Поздрав...
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  Sikaleski on Чет Ное 29, 2012 8:45 pm

Samo napred ! Pišete go noviot URL tuka.

Sikaleski

Број на мислења : 2
Join date : 2012-11-29
Местолокација : Maribor

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  gorivko on Пет Ное 30, 2012 6:48 am

Само Напред
gorivko
gorivko

Број на мислења : 51
Join date : 2011-09-30
Age : 42
Местолокација : Штип

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  bagata on Нед Фед 03, 2013 5:34 pm

Малку касниме но веќе хостингот и домејнот се порачани домејнот ќе биде zemjodelie.info форумот се досредува и би требало за 4-5 дена да биде се средено и пуштено во употреба. Поздрав

bagata

Број на мислења : 3
Join date : 2012-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty zzzzzzz

Пишување  andrej4o on Сре Фед 06, 2013 11:04 pm

pusten e vo upotreba forumot za zmejodelie zemjodelie.info
Samo ne e dovrsen ..........
Za poveke INFO sledete ne na noviot FORUM ........
Pozdrav........ Smile

andrej4o

Број на мислења : 2
Join date : 2013-02-06

http://www.zemjodelie.info

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty url

Пишување  andrej4o on Сре Фед 06, 2013 11:07 pm

Sikaleski напиша:Samo napred ! Pišete go noviot URL tuka.
eve url ..... zemjodelie.info
Pozz...........

andrej4o

Број на мислења : 2
Join date : 2013-02-06

http://www.zemjodelie.info

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  gorivko on Пет Ное 01, 2013 3:26 pm

ama ne funkcionira taa stranica pa ke mora da se vrakame tuka Smile
gorivko
gorivko

Број на мислења : 51
Join date : 2011-09-30
Age : 42
Местолокација : Штип

Вратете се на почетокот Go down

Прочитајте ја темава и дајте одговор Empty Re: Прочитајте ја темава и дајте одговор

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот