zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите
zemjodelie.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgleduvanje zajaci

Go down

Odgleduvanje zajaci Empty Odgleduvanje zajaci

Пишување  danot on Саб Мај 28, 2011 6:59 am

Od hobi zapocnav so zajaci, a sega imam okolu 35 Very Happy
Odgleduvanje zajaci 165je


Odgleduvanje zajaci 196uz

danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Odgleduvanje zajaci Empty Re: Odgleduvanje zajaci

Пишување  vasko on Пон Мар 05, 2012 12:02 pm

убави се (и вкусни претпоставувам) Smile дај малку информации од типот на храна, потребни услови и слично.

Поздрав,
Васко

vasko

Број на мислења : 6
Join date : 2011-08-08
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Odgleduvanje zajaci Empty Re: Odgleduvanje zajaci

Пишување  danot on Вто Мар 06, 2012 4:09 pm

За услови, хмм, поима немам, кај мене нема ни кафези, живеат на земја, од храна единствено трева и детелина, јачмен и слично немаат ни видено...ништо незнам за зајаци Very Happy
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Odgleduvanje zajaci Empty Re: Odgleduvanje zajaci

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот