zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите
zemjodelie.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слики од вашите зајаци

Go down

Слики од вашите зајаци Empty Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Нед Јун 12, 2011 6:19 pm

Тука можете да ги поставите сликите од вашите зајаци

Слики од вашите зајаци 700b46136331553 Слики од вашите зајаци Eb2e0a136331560 Слики од вашите зајаци D197b2136331572 Слики од вашите зајаци A8e189136331586
JocoIlievski97
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 23
Местолокација : Тетово,Јегуновце

http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Пон Јун 13, 2011 4:37 am

Esenta eden prijatel mi dade 2 zajaka, i sega sekoj mesec se kotat po 10tina mali, samo treba da ima napravam nekoj kafezi, eve edna slika:
Слики од вашите зајаци Image036ba

danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Пон Јун 13, 2011 2:45 pm

Super se Smile
JocoIlievski97
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 23
Местолокација : Тетово,Јегуновце

http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  stefan on Саб Јун 18, 2011 8:07 pm

Za sto gi odgleduvate zajacive, za meso?

stefan

Број на мислења : 16
Join date : 2011-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Саб Јун 18, 2011 8:49 pm

Pa da, za meso Smile
Joco, imas nekoi sortni zajci ili?
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Сре Јун 22, 2011 1:48 pm

Имам само една чистокрвна калифорниска зајчица од 3 месеци.
ЕДИТ::СИТЕ НА ФОРУМОВ НЕКА ПИШУВААТ НА КИРИЛИЦА А НЕ НА ЛАТИНИЦА!!!!
Слики од вашите зајаци Df0737137593426
JocoIlievski97
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 23
Местолокација : Тетово,Јегуновце

http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Пет Јун 24, 2011 12:19 pm

Мене овие денови ми умреа 3 зајчиња од претходното кртило Crying or Very sad Стварно незнам зошто?

Се сложувам со тебе, сите треба да пишуваме кирилица Very Happy
danot
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 30

https://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слики од вашите зајаци Empty Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот