zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите

Слики од вашите зајаци

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Нед Јун 12, 2011 6:19 pm

Тука можете да ги поставите сликите од вашите зајаци

avatar
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 20
Местолокација : Тетово,Јегуновце

Преглед на профилот на членот http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Пон Јун 13, 2011 4:37 am

Esenta eden prijatel mi dade 2 zajaka, i sega sekoj mesec se kotat po 10tina mali, samo treba da ima napravam nekoj kafezi, eve edna slika:


avatar
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 28

Преглед на профилот на членот http://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Пон Јун 13, 2011 2:45 pm

Super se Smile
avatar
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 20
Местолокација : Тетово,Јегуновце

Преглед на профилот на членот http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  stefan on Саб Јун 18, 2011 8:07 pm

Za sto gi odgleduvate zajacive, za meso?

stefan

Број на мислења : 16
Join date : 2011-05-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Саб Јун 18, 2011 8:49 pm

Pa da, za meso Smile
Joco, imas nekoi sortni zajci ili?
avatar
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 28

Преглед на профилот на членот http://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  JocoIlievski97 on Сре Јун 22, 2011 1:48 pm

Имам само една чистокрвна калифорниска зајчица од 3 месеци.
ЕДИТ::СИТЕ НА ФОРУМОВ НЕКА ПИШУВААТ НА КИРИЛИЦА А НЕ НА ЛАТИНИЦА!!!!
avatar
JocoIlievski97

Број на мислења : 3
Join date : 2011-06-12
Age : 20
Местолокација : Тетово,Јегуновце

Преглед на профилот на членот http://www.zajaci.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  danot on Пет Јун 24, 2011 12:19 pm

Мене овие денови ми умреа 3 зајчиња од претходното кртило Crying or Very sad Стварно незнам зошто?

Се сложувам со тебе, сите треба да пишуваме кирилица Very Happy
avatar
danot
Admin

Број на мислења : 139
Join date : 2011-05-27
Age : 28

Преглед на профилот на членот http://zemjodelie.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слики од вашите зајаци

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот