zemjodelie.info
Форумот се префрла на zemjodelie.info . Ве молиме регистрирајте се таму и учествувајте во дискусиите
zemjodelie.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEW HOLLAND

Go down

NEW HOLLAND Empty NEW HOLLAND

Пишување  Ma4ako on Пет Ное 02, 2012 9:21 am

mnogu dobri traktori i mnogu okretni NEW HOLLAND Used_ford_new_holland
Ma4ako
Ma4ako

Број на мислења : 9
Join date : 2012-11-02
Age : 37
Местолокација : Godivle Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот